פרסומת

Deadpool – כל הביקורות כאן

DEADPOOL REVIEWS
ז'אנר: פעולה מגוף שלישי
חברת הפצה: Activision
חברת פיתוח: High Moon
פלטפורמות:PC, PS3, Xbox 360.
תאריך יציאה בישראל: 28.06.2013

דדפול (Deadpool), הוא דמות פופולרית של אנטי-גיבור שמופיעה בחוברות הקומיקס ביקום של מארוול, עוד מאז 1991, והחברה החליטה שגם לו מגיע משחק פעולה בגוף שלישי בכיכובו, שזה רעיון לא רע בכלל. רק שהמבקרים חושבים שמדובר במשחק ממוצע עד סביר שלא מציע משהו שלא ראינו.

האתר GamesBeat העניק למשחק מציון טוב. 83 מתוך 100, ולמרות שהמבקר לא חושב שמדובר במשחק חדשני, הוא עדיין הצליח להנות מהפעולה וההומור:

Deadpool לא הולך לזכות בפרסים על חדשנות בשום צורה, וזה לא ממש נשאר איתך, אבל יהיה לך קשה לא להנות מההומור והפעולה במשחק. מעריצים של Deadpool יהנו מהמשחק. לעומת משחקי גיבור העל, זה בהחלט אחד מהטובים שבהם.

האתר פוליגון העניק למשחק ציון סביר של 70/100 והמבקר די הופתע מהמשחק מאחר וציפה למשחק בינוני:

חברת הפיתוח High Moon הפתיעו אותי עם משחק פעולה שנעשה בכישרון וטוב יותר מסיפור ממוצע אחר, ואפילו הגיבור עצמו, Deadpool, עושה עבודה טובה, למרות כמה תעלולים טיפשיים.

דדפול ביקורת

האתר IGN הכתיר את המשחק כ- OK ועניק לו ציון 60. התלונות העיקריות היו שהמשחק ג'נרי:

מאחורי ההומור המטורף של Deadpool, התסריט היצירתי, והבדיחות המבריקות , מדובר במשחק פעולה די מקובל, ג'נרי. זה לא רע, אבל זה לא טוב במיוחד, ובסוף עוד תגלו שבאמת אין סיבה להפעיל אותו שוב לאחר שתסיימו אותו.

DEADPOOL REVIEW IGN

להלן שלל הביקורות למשחק Deadpool [ציון ממוצע 65]

Deadpool שוחרר בישראל ב-28 ליוני, 2013, לקונסולות אקסבוקס 360, פלייסטטיישן 3 וגם למחשב האישי.

[divider]

דדפול (Deadpool), הוא דמות פופולרית של אנטי-גיבור שמופיעה בחוברות הקומיקס ביקום של מארוול, עוד מאז 1991, והחברה החליטה שגם לו מגיע משחק פעולה בגוף שלישי בכיכובו, שזה רעיון לא רע בכלל. רק שהמבקרים חושבים שמדובר במשחק ממוצע עד סביר שלא מציע משהו שלא ראינו. האתר GamesBeat העניק למשחק מציון טוב. 83 מתוך 100, ולמרות שהמבקר לא חושב שמדובר במשחק חדשני, הוא עדיין הצליח להנות מהפעולה וההומור: Deadpool לא הולך לזכות בפרסים על חדשנות בשום צורה, וזה לא ממש נשאר איתך, אבל יהיה לך קשה לא להנות מההומור והפעולה במשחק. מעריצים של Deadpool יהנו מהמשחק. לעומת משחקי גיבור העל, זה בהחלט…

Review Overview

ממוצע ביקורות PC - 6.4
ממוצע ביקורות Xbox 360 - 6.4
ממוצע ביקורות PS3 - 5.3

6

User Rating: 3 ( 4 votes)

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

הדבר המצחיק בביקורת של איי ג'י אן: הם ביקרו על המשחקיות החוזרת, אבל עדיין שמו על זה פלוס בוידאו 😛

אולי יעניין אתכם
Close