מה אם הדמויות ב’משחקי הכס’ היו דמויות במשחק GTA?

שיתוף

 העונה השלישית של ‘משחקי הכס’ כבר מאחורנו והיה בה בעיקר הרבה דם. האמן מייק רובל לקח את הדמויות מסדרת הטלוויזיה המצליחה והעניק להן מראה “עתידני” של שנות ה-80′ וה-90′. התוצאות המדהימות לפניכם.

האיורים של מייק מעוררי ההשראה, נמכרים כחולצות או תמונות בבלוג שלו, Moshi-Kun ויכולים בשקט להכנס איך שהן למשחק מחשב, ולמרות שב-2012 שוחרר משחק (די כושל) ל-Game Of Thrones, נראה כי המפתחים היו צריכים ללכת דווקא לכיוון של סדרת Grand Theft Auto. במיוחד לכותרים כמו Grand Theft Auto: Vice City ואפילו Grand Theft Auto: San Andreas

דאינריז טארגאריין, יורשת העצר של כס המלכות, שמגלמת שחקנית הקולנוע אמיליה קלארק זוכה למראה צעיר ועדכני ומחזיקה 3 חמוסים במקום דרקונים:

 ג’יימי לאניסטר, אחיה התאום ומאהבה של סרסיי , בכיכובו של השחקן ניקולאי קוסטר-וולדו, מקבל לוק חדש בסגנון מיאמי וייס סטייל.

ג’ופרי .. בעע..

ג’ון (סנואו) שלג, בכיכובו של קיט הרינגטון,  בנו הממזר של נד סטארק שכבר הספיק לעזוב את משמר הלילה, מקבל לוק סופר גראנג’ חדש

חאל דרוגו, ראש השבט הדות’ראקי שכבר הספיק למות, מגולם ע”י השחקן ג’ייסון מומואה, שנראה  עכשיו כמו הגיטריסט של פיית’ נו מור.
סרסיי לאניסטר התככנית, שמגלמת השחקנית לנה הידי, היא אחותו התאומה של ג’יימי, אשתו של רוברט, ואימם של ג’ופרי, טומן ומירסלה. כאן היא כוכבת גלאם-רוק של שנות ה-80.
אריה סטארק, שמגלמת השחקנית מייסי ויליאמס, היא בתו הצעירה של נד סטארק שבניגוד לאחותה סאנסה, משחקי השלטון לא בשבילה, והיא מעדיפה להיות לוחמת קשוחה. אין כמו מראה של טומבוי לאריה.
טיריון לאניסטר “השימדון”, שמגלם השחקן פיטר דינקלג’, הוא אחיהם הצעיר של ג’יימי וסרסיי. ערמומי וחכם. כאן הוא לובש חולצת אייטיז רשמית ונראה כי הוציאו אותו היישר מפרק של פרקר לואיס.
סנסה סטארק, בתו הגדולה של נד סטארק שמגלמת השחקנית סופי טרנר, נראית כאן כמו סטונדנטית מבברלי הילס, אמצע שנות התשעים. בקסטירט בויז ואן סינק (N Sync).

מרג’רי טיירל, אחותו של לוראס מבית טיירל שבסוף מתארסת לג’ופרי. מגלמת אותה השחקנית נטלי דורמר, שזוכה ללוק תמים ושמלה פרחונית בסגנון ניינטיז.
תיאון גרייג’וי, שמגלם השחקן אלפי אלן, הוא בנו של אדון איי הברזל שמרד ברוברט באראתיאון, ונשבה על ידי נד סטארק. כאן הוא מחזיק לחמניה עם נקניקיה (מי שצפה בעונה 3 יבין על מה מדובר) ונראה כמו היפסטר ניו-יורקי.

ברון, בגילומו של השחקן ג’רום פלין, שכיר חרב ומגינו של טיריון לאניסטר , נראה כאן כמו אחיו הבכור של ניקו בליק מ-Grand Theft Auto IV

ולקינוח, בריין מִטארת’ המתנשאת לגובה 1.91 מ’, שהפכה לשומרת ראשה של קייטלין, ומגולמת ע”י השחקנית גוונדלין כריסטי, היא כצפוי משוריינת, ומגנה בטח על מ ישהו בשנות השמונים, עידן ה-MTV.

למעריצי הסדרה שלא יודעים, סדרת הטלוויזיה “משחקי הכס” תמשיך לעונה רביעית. לאחר שפרק הבכורה של העונה השלישית, ששודר בערוץ HBO, קבע שיא צפייה לסדרה.

קרדיט תמונות: moshi-kun.tumblr.com

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
מערכת GamePro

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.