זהות גנובה: שחקנית הקולנוע אלן פייג’ טוענת שהדמות של אלי מ-The Last of Us לקוחה ממנה

שיתוף

אלן פייג’ היא דמות ראשית במשחק Beyond: Two Souls, שטוענת בכעס כי הדמות של Elle מ-The Last of Us מבוססת על המראה שלה.

כבר מהטריילרים הראשונים של המשחק The Last of Us, אנשים שמו לב לדמיון בין הדמות של אלי הילדה לבין שחקנית הקולנוע אלן פייג’, בלט במיוחד טריילר הבכורה שהציג את אלי לראשונה, ובהמשך חברת Naughty Dog שינתה מעט את המראה שלה.

משמאל- אלי בטריילר הראשון, מימין- אלי במשחק הסופי

לאחרונה השתתפה שחקנית הקולנוע בדיון באתר reddit, במסגרת Ask Me Anything וכנשאלה אם היתה לוקחת חלק במשחק של Naughty Dog כמו The Last of Us היא ענתה:

אני מניחה שאני צריכה להיות מוחמאת מזה שהם עשו ripped off לדמות שלי, אבל אני בעצם דמות ממשחק וידאו אחר שנקרא Beyond: Two Souls, כך שזה לא היה מוערך.

זו לא ממש אותה דמות כמובן, ודמותה של אלי במשחק הייתה בגילומה של אשלי ג’ונסון, אך גם לאחר העיצוב הקל מחדש, כל מי שששיחק לאחרונה במשחק, יכל לראות דמיון בין דמותה של אלי לבין השקנית אלן פייג’, מהמראה שלה ועד לקול שלה.

אלן פייג’ כאמור, תגלם דמות ראשית בשם ג’ודי הולמס במשחק Beyond: Two Souls, מותחן פסיכולוגי בו היא תגלם צעירה הפוגשת בחור המסתורי שהיא מכנה איידן, ושנותן לה את הטון למאבקיה בתקופת בגרותה.

מה דעתכם על הטענות של אלן פייג’? יש דמיון בין שתי הדמויות? או שהיא מנסה לרכב על ההצלחה של המשחק לטובתה. הנה טריילר הבכורה של TLOU:

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.