הכונן הקשיח ב-Xbox One לא ניתן להחלפה. ה- USB 3.0 יתמוך בכוננים חיצוניים

שיתוף

אחרי ערב ההכרזה של Xbox One מתחילות לעלות כל השאלות ויש כמה עדכונים: הכונן הקשיח של הקונסולה לא ניתן להחלפה, חיבור לאינטרנט לא קבוע אבל הוא קיים בשביל לשחק. תאימות לאחור אין וזה סופי.

האתר engadget מדווח כי הכונן הקשיח של ה Xbox One, שנכון לערב ההכרזה עומד על נפח של 500GB לא ניתן להחלפה או לשדרוג. בשיחה עם מנהל בכיר לתכנון המוצר במיקרוסופט אלברט פנילו, הוא מאשר כי למרות שיש לו שטח אחסון של 500GB, לא ניתן להחליף אותו פיזית  עם כונן קשיח אחר מאוחר יותר במחזור החיים של הקונסולה. הקונסולה, עם זאת, מגיעה עם שלוש יציאות USB 3.0 שתאפשרנה אחסון חיצוני.

האתר Wired מדווח כי את משחקי ה- Xbox One ניאלץ להתקין על הדיסק הקשיח על מנת לשחק, מה שאומר שנפח האחסון של הכונן הקשיח, צפוי להיסתם בשלב מוקדם.

Kotaku מדווח שנכון שהקונסולה לא מצריכה חיבור קבוע לאינטרנט אבל, סגן נשיא פיל הריסון ששוחח עם האתר במהלך האירוע , הודיע שמשתמשים צריכים להתחבר לאינטרנט בכל יום.

אתמול דיווחנו כי הקונסולה החדשה לא תתמוך אחורנית במשחקי Xbox 360, והאתר Cnet מצא לכך אישור בהצהרה של מיקרוסופט:

חומרת  Xbox One אינה תואמת למשחקי Xbox 360. עיצבנו את Xbox One לשחק במשחקי דור חדש לחלוטין, כדי לנצל את מלוא יתרונות של המעבד והכוח האינסופי של הענן. אכפת לנו הרבה על ההשקעה שביצעת ב-Xbox 360, ונמשיך לתמוך בו עם משחקים חדשים וגם יישומים חדשים בעתיד.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.