רוצים מכות? Fight! מורטל קומבט הוכרז ל-PC

שיתוף

שחקני המחשב האישי, מעריצי סדרת המכות הותיקה יכולים להיות מאושרים כי הקיץ הזה ישוחר Mortal Kombat Komplete Edition למחשב האישי. סמנו ביומנים את התאריך 3/7.

היו כבר מספיק סימנים שהאתחול של מורטל קומבט, ואם אתם רוצים לדבר מספרים,  “מורטל קומבט 9”, יגיע למחשב האישי. עכשיו זה קורה רשמית וחברת Warner Bros מודיעה כי הגרסה המוצלחת ששוחררה לקונסולות ב-2011 תעשה את צעדיה גם לשחקני ה-PC בקיץ הקרוב.

Mortal Kombat Komplete Edition היא גרסה מיוחדת שכוללת את כל ההרחבות (DLC) ששוחררו למשחק, בדומה לגרסה המיוחדת ששוחררה לקונסולות בשנה שעברה. ההרחבות כוללות את דמות האוחר פרדי קרוגר (Freddy Krueger), סקארלט (Skarlet), קנשי (Kenshi) וריין (Rain).

בנוסף, יהיו גם 15 סקינים קלאסים ושלושה פאטליטיז (Fatalities) קלאסים לסקורפיון (Scorpion), סאב-זירו(Sub-Zero) ורפטייל (Reptile).

גרסת המחשב תתמוך בשלט הארקייד Mortal Kombat Tournament Edition Fight Stick וגם בשלטים אחרים.


חברת הפיתוח הותיקה High Voltage Software אחראית על הפורט למחשב האישי והמשחק חשוחרר למחשב ב-3 ביולי בהורדה דיגיטלית וב-2 לאוגוסט בגרסה פיזית (אריזה קשיחה).

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.