ז’אנר: יריות מגוף ראשון
חברת הפצה: Ubisoft
חברת פיתוח: Techland
פלטפורמות:PC, PS3, Xbox 360.
תאריך יציאה: 22.05.2013

אין ספק שהכותר האחרון בסדרה היה מביך. Call of Juarez: The Cartel הרס את כל הטוב שהיה בסדרה הייחודית הזו, וחברת הפיתוח Techland תנסה הפעם לחזור לשורשים בכותר החדש שלה Call of Juarez: Gunslinger.

כפי שזה נראה כרגע, המשחק החדש מצליח לכפר על עגמת הנפש של המשחק הקודם, ולמרות שמדובר במשחק יריות ארקדי, המבקרים סבורים שמדובר במשחק טוב. לא מדהים אבל כזה שיכול להסב לכם הנאה. באופן אישי, מדובר במשחק עם סטייל ועיצוב מושקע שמזכיר שנון לפעמים הרגשה שמדובר במוד למשחק בורדרלנדס. למרות הסוף הצפוי של המשחק הסיפור עשוי טוב.

לשחקני ה-PC, המשחק עכשיו במבצע לזמן מוגבל באתר greenmangaming ונמכר במחיר 11.24 דולר בלבד. לרכישת המשחק במחיר מבצע, לחצו כאן.

Call of Juarez Gunslinger SALE

הביקורות

מבקר מגזין הגיימינג Gameinformer בעניק למשחק את הציון 80 וטעו שהוא הופתע מהמשחק ואף נהנה ממנו:

הופתעתי עד כמה נהניתי ממשחק היריות Call of Juarez: Gunslinger. המשחק בהחלט לא משנה את כל מוסכמות FPS, אך עדיין מציג משחק יריות מהנה ואף סיטואציות משעשעות לעתים קרובות.

Call of Juarez Gunslinger ביקורות למשחק

האתר הפופולרי Gamespot העניק למשחק ציון דומה 80/10 אהב במיוחד את האפקטים של פגיעות הראש, או לפחות את ההנאה מהן וגם את העיצוב:

יש שביעות רצון טיפשית כל כך בהנאה מפגיעות הראש (הדשוטס) והעקובים מדם של אקדוחן מלווים בגל של אבק שריפה ופגזי רובה ציד. זה לא נראה חצי רע, עם עיצוב ייחודי מוצל ויפה, כמה סביבות מפורטות המניעות את המערב הפרוע במשחק.

ממוצע הציונים למשחק Call of Juarez: Gunslinger עומד על איזור 75. להלן הביקורות העיקריות:

המשחק Call of Juarez: Gunslinger שוחרר ב-22 במאי לקונסולות הפלייסטיישן 3 (PSN) ולאקסבוקס 360 (ארקייד) וגם למחשב האישי. המחיר -15 דולר.

אין ספק שהכותר האחרון בסדרה היה מביך. Call of Juarez: The Cartel הרס את כל הטוב שהיה בסדרה הייחודית הזו, וחברת הפיתוח Techland תנסה הפעם לחזור לשורשים בכותר החדש שלה Call of Juarez: Gunslinger. http://www.youtube.com/watch?v=lBWsmCUmLa8 כפי שזה נראה כרגע, המשחק החדש מצליח לכפר על עגמת הנפש של המשחק הקודם, ולמרות שמדובר במשחק יריות ארקדי, המבקרים סבורים שמדובר במשחק טוב. לא מדהים אבל כזה שיכול להסב לכם הנאה. באופן אישי, מדובר במשחק עם סטייל ועיצוב מושקע שמזכיר שנון לפעמים הרגשה שמדובר במוד למשחק בורדרלנדס. למרות הסוף הצפוי של המשחק הסיפור עשוי טוב. לשחקני ה-PC, המשחק עכשיו במבצע לזמן מוגבל באתר greenmangaming…

Review Overview

ממוצע ביקורות Xbox 360 - 7.6
ממוצע ביקורות PS3 - 7.5
ממוצע ביקורות PC - 7.9

7.7

User Rating: Be the first one !