סוני: “מחיר הפלייסטיישן 4 ימשוך את הגיימרים במובן הרחב ביותר”

שיתוף

בחברת סוני מתחילים לרמוז לנו על הכיוון של מחיר קונסולת הדור הבא שלה, הפלייסשטיישן 4, נראה כי המחיר הולך להיות אטרקטיבי.

יש לנו מספיק מידע על קונסולת הדור הבא של סוני. כמובן שאין לנו מושג איך היא נראית כרגע, אבל זה יקרה לבטח עד E3 2013. עוד חלק נעלם מהמשוואה הוא המחיר, שסוני עדיין לא סיפקה. סגן הנשיא בחברת סוני, מיכאל דני, התראיין למגזין Edge ורמז בדבריו על כיוון המחיר של קונסולת הדור הבא של החברה, הפלייסטיישן 4. הוא טוען כי סוני הפיקה לקחים מההשקה המאוחרת של הפלייסטיישן 3, וכי התמחור של ה-PS4 ימשוך את הגיימרים במובן הרחב ביותר:

אני מניח שהדבר הראשון שיש לומר הוא שאנחנו להקשיב וללמוד ולקחת את שיקול הדעת מכל קונסולת השקה שאי פעם השקנו[..] יש עוד הרבה זמן, יש לנו המון מידע עוד לספק על הפלייסטיישן 4. אנחנו נמצאים בשלב הראשוני שרק מסביר את החזון לכולם. חלק מהחזון שהוא יצרנו קונסולה ממוקדת לחלוטין על גיימרים והתמחור ימשוך את הגיימרים במובן הרחב ביותר של המילה.

האנליסט מייקל פכטר אמר השבוע כי הוא מאמין שמיקרוסופט וסוני עשויות להציע גרסות מסובסדות של קונסולות הדור הבא שלהן כדי להפוך את הפלטפורמות לאטרקטיביות יותר. בחודש שעבר הוא חזה כי משחקי קונסולות של הדור הבא יעלו 70 דולרים.

סוני השיקה את ה PS3 בשנת 2006 ב 499 דולר ליחידה, גרסת 20GB. דגם 60GB היה זמין עבור 599 דולר. מיקרוסופט מציעה כרגע (בארה”ב) קונסולת Xbox 360 מסובסדת,  כך שבעבור  99 דולרים, צרכנים יוכלו לקבל את הקונסולה, אך להתחייב למנוי דו-שנתי של Xbox Live Gold במחיר של 15 דולרים לחודש.

 

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.