תכנים בדף

משחקי PS Plus לחודש יוני נחשפו!


אז מה מנויי הפלוס יקבלו החודש?

לאחר מספר חודשים שמנויי הפלוס ב-PS4 מקבלים רק משחקי אינדי, הציפייה הלכה וגברה למשחק AAA אחד לפחות, כי עם כל הכבוד למשחקי אינדי, אפשר היה לצפות מהשירות הזה ליותר. סוף סוף ניתן להכריז שהבקשה תתמלא ב-2 ביוני כאשר משחקי הפלוס החינמיים ינתנו למנויים. אז לרשימה:

המשחק עליו מדובר פה למעלה ומשחק ה-AAA החודש ל-PS4 הוא Metal Gear Solid V: Ground Zeroes שזכה לציון 8.9 בביקורת שלנו עליו. למרות שהמשחק קצר מאוד, הוא מספק משחקיות חלקה, מאתגרת ומהנה וויז'ואליות מרשימה, בשורה התחתונה, מומלץ.

התגנבות לא-לינארית, ביצ'ס!

המשחק הבא שמגיע ל-PS4 הוא Skulls of the Shogun: Bone-A-Fire Edition, משחק אסטרטגיה מבוסס תורות שהתחיל כבלעדי ל-Windwos 8 אבל עקב חוסר ההצלחה פותח גם לגרסאות Windows נוספות ולקונסולות, אני אישית שיחקתי בו במחשב, והוא מאוד מומלץ לחובבי האסטרטגיה מבוססת תורות, משחק מאוד צבעוני ומרענן שדורש חשיבה לרחוק כמו כל משחק אסטרטגיה מבוסס תורות טוב, מומלץ.

Super Exploding Zoo, משחק שיינתן בחינם למחזיקי הפלוס ב-PS Vita וב-PS4, במשחק תצטרכו להגן על כל ביצי החיות בגן החיות מפני חייזרים מרושעים בעזרת עדר של חיות מתפוצצות.

Futuridium EP Deluxe שגם הוא יינתן בחינם למנויי הפלוס ב-PS Vita וב-PS4, הוא משחק יריות פסיכדלי בהשראת משחקי רטרו עם אלמנטים של פאזלים ומוזיקה אלקטרונית קצבית.

אחרונים וחביבים, הצ'ופרים של מנויי הפלוס ב-PS3.

Call of Juarez: Gunslinger שכאמור יינתן בחינם למנויי הפלוס ב-PS3, הוא משחק יריות ארקיידי מגוף ראשון שנמצא במערב הפרוע, הביקורת שלנו למשחק הייתה מאוד אוהדת, ולמרות שהוא המשחק הכי קטן מבחינת סדר גודל בסדרת Call Of Juarez, יש שיגידו שהוא הכי טוב בה.

Call-of-Juarez-Gunslinger-review 01

Cloudberry Kingdom, שיינתן בחינם למנויי הפלוס ב-PS3 הוא משחק פלטפומרמר דו מימדי עם מנוע משחק אותו פיתחו מפתחי המשחק כשנתיים על מנת שיוכל להעניק כמות אין סופית של שלבים בכל רמת קושי, אם אתם אוהבים אתגרים, שווה לנסות.

מה דעתכם על משחקי החודש? שתפו אותנו בתגובות!

 • אנונימית

  בתור אחת שמנויה לשירות הגולד של אקס בוקס דווקא, ואני חייבת להגיד שבזמן האחרון אני ממש מרוצה. הם נותנים אמנם משחקים שעלולים להיות מעט ישנים (2012, 2013), אך משחקים מעולים!
  בזמן האחרון קיבלתי את:
  Mafia II ,Assassin's Creed IV, Tomb Raider, Bioshock Infinite, Gears Of War: Judgment, והחודש גם את Just Cause ואת Thief. כל אלו מאז מרץ. שלושה חודשים.

  • רועי ס.

   כאחד שמנוי לPS+ ב-PS4, אני ממש לא מרוצה, מאז שהקונסולה הושקה לא היה משחק גדול (נעזוב טוב או לא טוב בצד) שהגיע לשחקנים, מה שמעצבן אותי זה שהם מכריחים את השחקנים לשלם אם הם רוצים מולטי-פלייר, דבר שהם לא עשו עם ה-PS3 ויכולים לבטל בכל רגע ב-PS4. אז הם גם גובים כסף על משהו שהם לא אמורים, לדעתי לפחות, וגם לא נותנים תמורה מספקת.
   באקסבוקס השירות בהחלט ראוי לשבח.