תכנים בדף

The Witcher 3: Wild Hunt: כל הביקורות כאן!

The Witcher 3 - Gamepro

האם יוכתר מלך חדש לעולם ה-RPG? כנראה שכן. The Witcher 3 שוחרר היום למחשב ולקונסולות הדור החדש והמבקרים? הם מרוצים, אז איך The Witcher 3 התקבל? הכל כאן:

נתחיל בהפתעה הגדולה בביקורות המשחק, האתר Gamespot שלא מרבה בנתינת ציונים מושלמים, נתן למשחק 100:

אחד ממשחקי התפקידים הטובים בהיסטוריה, המשחק הזה מציב רף לכל הבאים אחריו בז'אנר. איפה שהמשחק הקודם בסדרה גמגם, The Witcher 3 שר. המשחק יוצר קרבות שכל אחד מהם טוב יותר מקודמו וזה נגמר בסוף המשחק שמתיר את הסבך שנוצר בו.

האתר Gameplant גם הוא העניק למשחק ציון 100:

The Witcher 3 הוא הצלחה. המפתחת הצליחה לעשות עולם ענקי ומדהים ביופיו, עלילה שמועברת בצורה נוגעת ויוצאת דופן. בקיצור, מה שקורה שחברה שבשיאה מוציאה משחק שכרגע מוביל במגרש של הגדולים, אסור לפספס.

גם Gameinformer אהבו, מאוד, והעניקו לו ציון של 98, מכובד:

כתיבה מדהימה, המון קווסטים ודברים לעשות בעולם ובחירות שמשפיעות על השתלשלות האירועים משמעותית, מצויין.

לעומת אלו שנורא אהבו אותו, היו גם כמה שאהבו פחות..

Destructoid העניקו למשחק את הציון 80 אך עדיין אהבו אותו:

המשחק לוקח צעד ענק קדימה מקודמיו, בעיקר כי הוא מספר סיפור הרבה יותר אישי ונוגע. הסיפור בעמד נחיתות מול העולם הענק של המשחק וזה לעתים פוגע בו, אבל הוא מצליח להתעלות על כך.

Playstation Official Magazine UK גם הם העניקו למשחק את הציון 80, ודעתם על העולם הפתוח של המשחק מפתיעה:

The Witcher 3: Wild Hunt הוא מפלה בעניין העולם הפתוח, אך מעבר לעולם היפיפה והמלא במפלצות שלו, ישנו סיפור RPG מעולה שמשתמש בדרך הטובה ביותר שיש באלמנטים של משחקי RPG  כדי להעביר סיפור מדהים.

האתר Gamesradar+ העניק לו גם הוא את הציון 80, במקרה הזה המבקר פחות אהב את מערכת הקרב:

מערכת קרב מגושמת לא הצליחה להרוס את סיפר הפנטזיה האפל והמעולה הזה, שנמצאת בעולם מדהים שכולו דם וקסמים שחורים.

נסיים בנימה אופטימית (כאילו שהציון הכי נמוך הוא הציון 80 זה לא אופטימי):

קוטאקו שמגניבים מדיי בשביל מספרים, העלו כמו תמיד את ה"ציון" שלהם למשחק, ואפשר להעריך שאם הוא היה במספרים, הוא היה מעל ל-90:

להלן הביקורות העיקריות למשחק:

Gameplant – 10/10
Guardian – 5/5
Telegraph – 5/5
Gamespot – 100/100
Gametrailes – 9.8/10
Game Informer – 98/100
Merisation – 9.6/10
XGN – 95/100
JeuxActu
– 95/100
Game World Navigator Magazine – 94/100
LaPS4 – 94/100
IGN
– 93/100
Metro – 9/10
NzGamer – 85/100
Destructoid – 80/100
Gamesradar+ – 80/100
Playstation Magazine UK – 80/100

השקה מוצלחת ללא ספק למשחק, ולשנה הנוכחית הוא השני בציון הממוצע שלו, נקודה אחת מאחורי Bloodborne, כאשר שניהם זכו לממוצעים שעולים על 90, מרשים ללא ספק. הביקורת שלנו למשחק, תשוחרר בקרוב. 

האם יוכתר מלך חדש לעולם ה-RPG? כנראה שכן. The Witcher 3 שוחרר היום למחשב ולקונסולות הדור החדש והמבקרים? הם מרוצים, אז איך The Witcher 3 התקבל? הכל כאן: נתחיל בהפתעה הגדולה בביקורות המשחק, האתר Gamespot שלא מרבה בנתינת ציונים מושלמים, נתן למשחק 100: אחד ממשחקי התפקידים הטובים בהיסטוריה, המשחק הזה מציב רף לכל הבאים אחריו בז'אנר. איפה שהמשחק הקודם בסדרה גמגם, The Witcher 3 שר. המשחק יוצר קרבות שכל אחד מהם טוב יותר מקודמו וזה נגמר בסוף המשחק שמתיר את הסבך שנוצר בו. https://www.youtube.com/watch?v=rbNIYBZBVSY האתר Gameplant גם הוא העניק למשחק ציון 100: The Witcher 3 הוא הצלחה. המפתחת הצליחה לעשות עולם…

Review Overview

ממוצע ביקורות (PS4) - 9.2

9.2

ממוצע ביקורות

User Rating: 4.34 ( 7 votes)

 • asdasd

  גיימספוט לא נוהג לתת ציונים מושלמים??? מה???
  גיימספוט ידוע בזה שהוא מקבל משחק לביקורת הוא גם מקבל מעטפה עם כסף
  ומי שמשלם יותר נהנה יותר
  חפשו קצת בגוגל על ציונים שגיימספוט נתנו למשחקים בהשקה ומה הם היו שווים באמת

  • TamirX

   אתה מדבר על לפני חמש שנים ויותר
   מצי הם נתנו 100 למשחק AAA בפעם האחרונה?

 • אופק גיירו

  אני בהחלט מסכים עם הביקורות. מדובר ביצירת מופת שאי אפשר להפסיק לשחק בה. למרות שלא ממש שיחקתי בשניים הקודמים עדיין הלכתי לקרוא על העלילה שהיא מדהימה מכול בחינה אפשרית ושיפרו אותה מאוד והוספו הרבה יותר בחירות שמשפיעות על המשך העלילה וכיצד תגיע לסיום . הגרפיקה למרות שהיא לא טובה כמו שהציגו אותה בטרילרים היא עדיין נראת מצויין והמנוע הגרפי המרהיב מוסיף המון לחוויה. למרות שמערכת הקרב טיפה קשה בהתחלה כאשר מתרגלים אליה היא גם מצליחה להביא הרבה דברים טובים לשולחן כמו האפשרות לחסום חצים שמכוונים אליך או פשוט להשתמש ביכולת האש ולראות את אויבך נשרפים למותם. העולם פתוח מרהיב ומלא בהמון דברים לעשות אך אני ממליץ בתחילת המשחק לעשות את המשימות הראשיות מכיוון שהמפלצות מאוד חזקות בהתחלה. אני מאוד ממליץ על המשחק הזה אם אתם חובבים מושבעים של RPG או מחפשים משחק עולם פתוח שישאב אתכם למאות שעות של הנאה. אם הייתי נותן לו ציון הייתי נותן לו לא פחות מ10-10. כול הכבוד ל CD PROJEKT RED שהצליחו להתעלות על הציפיות ויצרו כאן משחק מדהים שזכר לשנים רבות כאחד המשחקים הטובים ביותר בהיסטוריה וללא ספק יקח את תואר משחק השנה של 2015 .