תכנים בדף

צפו בהכרזה העולמית של הכותר הבא בסדרת Assassin's Creed

היום באמצעות שידור חי מערוץ היוטיוב של יוביסופט תתבצע ההכרזה העולמית על הכותר הבא בסדרה – שבוע לאחר שיוביסופט אישרה כי יוכרז משחק חדש בסדרה.

היום (שלישי) בשעה 19:00 שעון ישראל, תתקיים ההכרזה העולמית של הכותר הבא בסדרת Assassin's Creed המצליחה. ההכרזה תועבר לקהל הרחב בכל העולם דרך ערוץ היוטיוב של יוביסופט בשידור חי. למען הסר ספק, תוכלו לצפות בשידור החי ישירות מכאן, בסרטון למעלה, אורכה של ההכרזה תהיה כחצי שעה ותסתיים בשעה 19:30.

ACS_TW

על פי השערות ושמועות בלבד, הכותר החדש בסדרה מפותח על ידי Ubisoft Quebec והמשחק יתקיים במהלך התקופה הוויקטוריאנית במאה ה-19 בלונדון. בנוסף לפי דיווחים של מקורות אמינים, המשחק ייקרא "Assassin’s Creed Syndicate" או בקיצור ACS, וישוחרר בסתיו הקרוב ויגיע ל-Xbox One ,PlayStation 4 ולמחשב האישי.

בתום השידור החי נפרסם את כל המידע שנקבל במהלך ההכרזה העולמית על הכותר החדש בסדרה על מנת שתוכלו להתעדכן בקלות ובמהירות.

 • dilen42

  נראה נחמד בינתיים. אני אחכה לעוד עדכונים.. אישית גם אני מאוד חיכיתי ל-ACU אבל בגלל כל הבאגים אני כנראה לא אקנה..

  תקופה ממש מגניבה, נקווה שהסיפור יהיה טוב. סוף סוף קצת שינויים בקרב (ולטובה). לעוד מישהו מזכיר את המערכת של באטמן?
  יש תכנית שוטרים בתקופה הוויקטוריאנית (copper, למי שמכיר) שממש מזכירה את מה שראינו פה מבחינת הקרב והמוזיקה.. הפעם נקווה שבאגים לא יהרסו את החוויה של המשחק, כי הוא נראה מבטיח..

 • סמסונג

  איך משחק assassins creed unity האם כדאי לקנות? שמעתי שיש בו המון באגים!!! האם כבר תוקנו והמשחק עובד יותר טוב?

  • בר מלכה

   הקונספט העלילתי עצמו טוב לטעמי, הבעיה היחידה עם המשחק היא הדרך שהוא רץ גם על מחשבים חדשים וחזקים: ירידות FPS, באגים וכדומה. עד היום מאז יציאתו יוביסופט עשתה כל מה שהיא יכולה, אני מאמין שהמצב שלו הרבה יותר טוב עכשיו מאשר המצב שהוא היה בו בעת יציאתו.