תכנים בדף

70 אלף מעריצים רוצים רימייק ל Modern Warfare 2

 

עצומה חדשה ברשת קוראת לאקטיוויז'ן להביא את Call of Duty: Modern Warfare 2 לקונסולות החדשות בגרסה מחודשת

אין כמעט גיימר חובב משחקי יריות מגוף ראשון שלא מכיר את סדרת קול אוף דיוטי, ואם כבר מכיר וחווה את כולם, יודע מדוע המשחק MW2 נחשב עד היום, חמש שנים ויותר, לאחד המשחקים הטובים שידעה הסדרה.

בחור אוסטרלי החליט להעלות לרשת עצומה הקוראת לחברת אקטיויז'ן, מפיצת הסדרה, להביא את המשחק הנ"ל בגרסה מחודשת לקונסולות החדשות, XOne ו PS4. לטענתו, כל מי שהוא מכיר אומר ש Modern Warfare 2 היה אחד המשחקים הטובים בסדרה.

משחק מהנה וכיפי ושבאמת נותן לך תחושה נוסטלגית. הרובים, המפות, הקילסטריקים היו פשוט מדהימים.

cod_mw_2

למרות שהמשחק עדיין שחיק בפלטפורמות הקודמות, וגם ב PC, לטענתו MW2 כרגע לPS3 ו-360 Xbox פשוט מוצף בהאקרים. הוא חותם בכך שאם זה יקרה, זה יגרום אושר להרבה אנשים. כרגע מספר המשתתפים בעצומה עומד על 66K וצפוי לעלות, אתם מוזמנים כמובן להצביע:

הצביעו כאן

 מאז ימי MW2, הסדרה עדיין מחפשת כיוון, אולי כי מדובר במשחק COD האחרון שיצרו מייסדיה של חברת אינפיניטי וורד המקורית, היוצרים למעשה של הסדרה כולה.

הם עזבו ופיתחו משחק אחר (Titanfall), והסדרה העניקה למעריציה כמה כותרים לא יציבים כשהאחרון של IW היה Ghosts, והנוכחי הוא AW, ששינה את מכניקת הליבה של המשחקיות, ופותח על-ידי חברת סלאדג'האמר, שבזמנו עזרה ל IW המפורקת לפתח את MW3.

בינינו, אני בעיקר מחכה לחודש מאי לגלות איזה שפן מחביאה חברת טריארק בכובע.

 • חסוי

  אני לא מבין למה אתה אוהבים את זה עם אין שם severs משחק בלי רשימת סרברים מוריד מערך שלו מאוד איך אתם אוהבים את זה עם אין שמה מפה יפה וקטנה כמו NUKETOWN סבבה זה משחק יפה אבל לא הכי טוב הכי טוב זה black ops יש שם גם nuketown וגם יש שמה רשימת סרברים וגם נשקים טובים
  ומי שחושב שהיה לזה המשך אז לא כי black ops 2 זה לא המשך הרובים חרה בלי רשימת סרברים והרסו הכל עם העתיד בקיצור או שאתם לא מבינים או שאתם מדברים שטויות

  • SimonSix

   בטח שיש, המפה נקראת Scrapyard. ויש עוד אחת, קטנה יותר שנקראת Rust.
   שתיהן מעולות ל FFA, אבל גם למודים קבוצתיים.

 • COD

  לדעתי צריך רימייק לכול סדרת MW זה הסדרה הטובה ביותר
  של המשחק COD

  • SimonSix

   שיתחילו עם רימייק למשחק אחד, אחר כך נבקש עוד 🙂

 • רמי

  הלוואי!!!! מולטי אדיר!!

 • יניב

  אכן זה היה בין המשחקים הטובים שהם עשו בסדרה