תכנים בדף

"Need For Speed הבא נראה מדהים"

Need for Speed Game 2015

המשחק הבא בסדרת מירוצי המכוניות עשוי לאתחל את סדרת Need For Speed ולהחזיר את Underground. ב EA מכריזים שכבר עכשיו המשחק נראה מדהים

מפיצת סדרת המשחקים Need For Speed, אישרה שהיא עובדת על כותר חדש של Need For Speed, שצפוי להמשיך את המסורת אחרי פגרה של שנה. העבודה על המשחק מתנהלת בסטודיו של "Ghost Games" ו EA כבר מבשרת כי:

המשחק הבא של Need For Speed יחזור בסוף שנת 2015 והוא כבר נראה מרהיב ועוצר נשימה

סדרת Need For Speed היא אחת הסדרות הוותיקות בתעשייה והכדי לרענן אותה,  EA יצרו אולפן מיוחד, "Ghost Games" אשר פקחו עיניים על המשחק אשר יצא ב- 2013, Need For Speed Rivals שלא המריא במכירות וזכה לקבלת פנים פושרת מצד המבקרים.

המשחק הבא בסדרה, שאין לו עדיין שם, מתוכנן לצאת בסתיו השנה, כשנתיים אחרי הכותר האחרון בסדרה וצפוי להגיע לפלטפורמות הראשיות.

ניד פור ספיד אנדרגראונד, 2003
ניד פור ספיד אנדרגראונד, 2003

השמועות מספרות כי המשחק החדש בסדרה יהיה מין אתחול חדש ל Need for Speed: Underground הקלאסי שיצא ב- 2003 ונחשב עד היום לאחד המשחקים המצליחים בסדרה.

גם אתם מחכים למשחק חדש של NFS? שתפו אותנו בתגובות!

 

 • שדגשדגשד

  עלילה לא שווה העיקר המשחקיות עצמה

 • Igal Zevulun

  מבחינתי משחק NFS טוב זה, שיש כמה שיותר דברים ואופציות של מחסומים ודברים שהיו גם בעבר, אני משחק לראשונה NFS בשנת 2001 ב רביעי אם לא טועה, היה שם מחסום עם בטונטות וזיקוקים על הכביש, והיה אפשר לשים אורות בלי רעש סירנות , למה לא מאפשרים את זה, שזה כמובן יכלול גם במרדף.
  ועוד כמה דברים מגניבים שנעלמו מהסדרה העתיקה והטובה הזאת..

 • יואב

  אני לא מסכים איתך מיבחינתי משחק טוב זה משחק עם עלילה טובה אשר מסקרן אותי להמשיך לשחק ולגלות את המשך הסיפור. משחק בלי עלילה טובה נמאס אחרי זמן קצר

 • יואב

  יהיה בכלל עלילה למשחק או שזה עוד משחק מרוצים?

  • ברק

   עדיף כבר שלא ינסו להכניס שום עלילה מצוצה מהאצבע ויתרכזו נטו במשחקיות ובאפשרויות במשחק.