תכנים בדף

אוריג'ין נפרץ? משתמשים מתלוננים על חיובים כוזבים

ea-origin

מספר משתמשים ברחבי האינטרנט טוען כי שירות המשחקים של EA חייב אותם בלי שביצעו רכישות. נציג החברה טוען שאין ראיות לבעיות אבטחה.

האם האקרים מנסים להשתלט על חנות המשחקים של חברת EA? קשה לקבוע בשלב זה, אך, כמו בכל בעיות אבטחה מהסוג זה, צריך מסה של מתמשים שנפגעו כדי להכריז על בעיה, אבל אתמול החלו דיווחים ממספר לא מועט של משתמשים שחויבו עבור רכישות שהם לא באמת עשו, כשהמשחק הבולט ברכישות כוזבות אלו הוא FIFA 15.

מפנייה שנעשתה לחברת EA, התקבלה התשובה הרשמית הזו:

בבדיקה ערכנו לא מצאנו שום אינדיקציה בשלב זה של הפרת מסד הנתונים של חשבונות משתמשים. פרטיות ואבטחה של מידע חשבון משתמש הן בעל החשיבות העליונה עבורנו. אנו מעודדים את השחקנים שלנו להשתמש בזיהוי משתמש וסיסמאות מקור ייחודיים לחשבון שלהם ולדווח על כל פעילות שהם מרגישים שעשויות להיות בלתי מורשות. לתמיכת לקוחות EA פנו ל help.ea.com

באתר Reddit נפתח אשכול די גדול שמרכז משתמשים שנפגעו, וגם אם בדקתם ומצאתם שאתם לא ברשימה, כדאי לציין שאוריג'ין מאפשר אימות דו-שלבי, כך שאם אתם ממש רוצים להיות רגועים, כדאי שתפעילו אימות זה.

 • Hallel Erez Sender

  אני חייב לציין לטובה את התמיכה התכנית של origin. באותו יום בו גיליתי חיוב על משחק שלא קניתי, כבר קיבלתי החזר כספי מלא אחרי צ'אט עם נציג. כבוד לשירות המושמץ בהיסטוריה

 • idanbiton

  מוזר נרה לי זה אנשים שעשו עם הכרטיס אשראי שלהם עוד דברים במקומות אחרים ואם הם מקבלים את המשחק זה בכלל מוזר למה שמישהו יקנה סתם משחקים לאנשים? משעמם לו?

 • אסף
 • רונן

  איך אפשר לפרוץ עם הכרטיס אשראי לא נשמר באוריגי'ן כל פעם צריך לכתוב אותו איך הם לוקחים את זה

  • חן זילברמן

   ישנם אנשים ששומרים