תכנים בדף

Supply Drops: חבילות ההפתעה ב Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare - Supply Drops

סרטון חדש שמעלה ליוטיוב ענקית חנויות הגיימינג האמריקאית, GameStop, מביא לנו את כל המידע הדרוש למערכת השלל החדשה: Supply Drops

מייקל קונדרי, אחד המייסדים של חברת הפיתוח שלדג'האמר, שופך אור בסרטון החדש על ה Supply Drops במולטיפלייר, מסביר כיצד גיימרים יוכלו לקבל גישה לפריטים וכלי נשק חדשים ומרהיבים שניתן להשיג באמצעות כל מצבי המשחק על ידי השגת משימות או ותק (מספר שעות) במשחק.

מערכת השלל החדשה תכלול כאלף פריטים, מתוכם קרוב ל 350 נשקים שעומבו מחדש, עם תוספות מיוחדות וכאלה שדורשות עבודה רבה במערכת הניקוד המסורתית. המערכת היא זמנית, לשימוש חד פעמי ונועדה לאפשר לקהילה כולה להישאר תחרותית לזמן רב ככל האפשר גם לאחר ההשקה ראשונית, והאלמנט הזה במשחק יפעל במקביל למערכת ההתקדמות המסורתית של Advanced Warfare.

Call of Duty AW - Supply Drops

בחשיפת המולטי קיבלנו מידע ראשוני על מערכת השלל החדשה, וחשוב לציין ולהזכיר שוב שהיא לא מעניקה לכם הטבות לתמיד, אלא לזמן מוגבל וקצוב, על מנת לאפשר למשחק להיות כמה שיותר מאוזן. ככל שתשחקו יותר, כך הסיכוי שתזכו להטבות ולשלל נדיר יגבר.

Call of Duty Advanced Warfare - נשקים התאמה Call of Duty Advanced Warfare - כוונת לנשק Call of Duty Advanced Warfare - אקימבו

לא רק שמערכת שריפת הקלפים ב-Titanfall ייתכן שהיוותה מודל לחיקוי, גם ארגזי ההפתעה שנוחתים מהשמיים (2:22 בסרטון), עושים זאת באפקט שמזכיר מאוד את נחיתתם של הטיטאנים בטייטנפול.

CoD: Advanced Warfare ישוחרר ב 4 בנובמבר לאקסבוקס, לפלייסטיישן ולמחשב.

 • יותם מ

  מפתיע קול אוף דיוטי הבא עם הרבה דברים חדשים מקווה שלא יאכזב כמו הקקה האחרון

 • idanbiton

  באמת שזה נראה העתקה מטייטנפול המשחק הזה.

  • אופק לוי

   ממש לא.. די כבר בגלל שיש קונספט דומה אז זה ההעתקה?
   לא זה שיכלול של טייטנפול.. הרי טייטנפול המשחק שכולם אוהבים…
   איפה הוא עכשיו?
   אה?
   ולכותב, בבקשה אל תתשלב דעות יחד עם כתבות זה מציק..

   • C.price

    איפה יש דיעה בכתבה? זה הכל עובדות אתה רק פאנבוי של קול אוף דיוטי

    • אופק לוי

     מה
     מאיפה הבאת את זה שאני פאנבוי?? בגלל שאמרתי משהו רע על טייטנפול אז אני פאנבוי של COD? באמת רמה ירודה של תגובה.