תכנים בדף

שמועה: בבאטלפילד הבא תהיו שוטרים

באטלפילד משטרה

לשחק משחק Shooter עם שוטרים בסדרת באטלפילד? זו השמועה החמה האחרונה

האתר פוליגון מדווח כי מפתחים שפוטרו מחברת Ghost Games הועברו לחברת Visceral Games בכדי לסייע לה להתקדם עם פיתוח של משחק באטלפילד חדש לשנה הקרובה, שיהווה ספין-אוף לסדרה ויעסוק במשטרה (?!), תחת שם הקוד- הוואנה (Havana). הדיווח הקודם העלה כי החברה צפויה להשיק כותר חדש בסתיו 2014, כנראה משחק חדש בסדרת באטלפילד.

Ghost Games שאחראית על ניד פור ספיד האחרון (Rival) עסוקה גם בפיתוח משחק המירוצים הבא בסדרה, ולחברה אין נסיון רב עם משחקי יריות, אבל (מרדפי) שוטרים, זה כבר סיפור אחר..

need-for-speed-rivals-2

למרות שאין כרגע מידע ממשי אלא ספקולציות בנוגע למשחק באטלפילד הבא, סיכוי סביר שמשחק כזה אכן יגיע. הזיכיון הטוב האחרון שהכיל שוטרים במדים היה SWAT, אבל חוץ מזה, השוטרים במשחקי מחשב הם החלק הקבוע של הצד השני, זה שבורחים ממנו, זה שלא רוצים להיות, ובעיקר זה שמתעללים בו.

למה כל הסיפור הזה, בהנחה שהוא נכון,  מזכיר לנו את הסקין זאב של קול אוף דיוטי Ghosts?

[קרדיט תמונה mp1st]

 

 • IlanXD

  רק להגנתי אני רוצה לומר שלא התעללתי בשוטרים; הם פשוט התגרו בי, אז הבהרתי להם בנימוס (עם אגרוף) שיעזבו אותי במנוחה. לא עזבו, אז, בנימוס כמובן, חתכתי את האחד וחוררתי את האחר… ובעטתי בהם… כמה שעות… ו…

  בסדר, אני מודה, התעללתי בהם… בואו תעצרו אותי ואת חבריי לפשע: סכין, מקלע ומכונית ספורט (שאיתה דרסתי את גופות השוטרים כשברחתי מהשאר… לא עוזר לתיק שלי…).

  • SimonSix

   גדול אתה אילן 🙂

 • שבע

  לא!!!!!!!!!!!!!!! המשחק הזה זה משחק צבאי! לא שוטרים וגנבים, מקווה שזה שקר

  • Lior

   חחחחח ילד.
   תשחק ARMA תבין מה זה משחק צבאי.
   BF זה אקשן יריות נטו, ולא משנה את מי תשחק.

   • SimonSix

    ARMA זה יותר סימולצית קרב