תכנים בדף

GTA V מכר 29 מיליון עותקים ועקף את סך המכירות של GTA IV

GTA-V-מכירות-עותקים

השקה פנומנלית: GTA V עשה בשישה שבועות יותר ממה ש GTA IV עשה בחמש שנים. טייק-טו מדווחת:

Grand Theft Auto 5 מכר כמעט 29 מ' יחידות, חשפה מפיצת המשחק טייק2 במהלך שיחה עם המשקיעים. מספר זה עולה על מספר היחידות שמכר Grand Theft Auto 4 מאז שוחרר (2008), שעומד עד היום על 25 מיליון יחידות.  הנתון הזה מדהים בעיקר כשאנחנו נמצאים במרחק של שישה שבועות בלבד מההשקה של GTA V. שטראוס זלניק , יו"ר ומנכ"ל של Take-Two דיבר אל המשקיעים ואמר:

במהלך הרבעון השני של שנת הכספים , אנו מדווחים על תוצאות שיא שנובעות מההצלחה חסרת התקדים של פאר היצירה של רוקסטאר- GTA V , הביקורות היו מדהימות, נופצו שיאים בתעשיית הבידור והמשחק מכר כמעט 29 מיליון יחידות עד כה. הצלחה יוצאת דופן של GTA V ממחישה את המומנטום החיובי והתיאבון המתמשך של הצרכנים והעסקים שלנו לאיכות הגבוהה ביותר של מוצרי בידור אינטראקטיביים

Take-Two הודיעה ​​כי Grand Theft Auto 4 מכר 25 מ' יחידות בחודש יולי , חמש שנים לאחר השקתו הראשונית.

GTA-V-שיאים

מאז יציאתו ב-17.9, GTA V שבר שיא אחרי שיא והכניס ביום ההשקה הראשון שלו כ-800 מליון דולר ולאחר שלושה ימים בלבד כמילארד דולר! השיאים האלו ואחרים זיכו אותו בשבעה שיאי גינס.

ה-DLC הראשון בשם Beach Bum Pack צפוי לצאת בחודש הקרוב ורוקסטאר גם התחייבה של חבילות פיצוי שיגיעו לשחקנים ועל עדכון גדול שיגיע ל-GTA Online בקרוב.

מקור: videogamer

 • HellerPG(ProjectGamers)

  מתי זה יצא למחשב!!

  • IlanXD

   אני צופה שפורט למחשב ייצא מתישהו באמצע 2014.

 • SimonSix

  לא לדאוג קובי, זה מתוכנן להתפרסם בשעה הקרובה 🙂

 • a

  אני מקווה שהיא תנצל את הכסף שהיא תכניס לדברים טובים.

  • IlanXD

   כמו לפתח את ג'יטיאיי 6 😛

 • בר

  מגיע לרוקסטאר!