תכנים בדף

Insomniac Games: "צפו לחדשות גדולות מחר!!! כשעולמות מתנגשים…גיבורים חוזרים"

SONY-when-worlds-collide-heroes-return

הטיזר השני של חברת סוני, ממשיך את הראשון וכבר מכניס לסיפור את חברת Insomniac ש"מאיימת" כי מחר/ היום נקבל חדשות גדולות, אולי Ratchet & Clank חדש או כותר חדש בסדרת Resistance?

סוני זרקה אתמול לאוויר הרשתות החברתיות שלה טיזר ראשון שהציג פוסטר עם קווי מתאר סגולים של מה שנראה כגוף פלנטרי, מלווה בכיתוב: "כשהעולמות מתנגשים" ("When Worlds Collide").

היום, חברת Insomniac ממשיכה בטיזר שני עם פוסטר חדש שמציג עצם/כוכב עגול שפולט פיצוץ סגול מסוג כלשהו – אולי פליטה של חללית, או נשק הגלקסיה. המשםט עכשיו שלם יותר והוא "כאשר עולמות מתנגשים … גיבורים חוזרים".

Insomniac Games היא חברת פיתוח שמאחוריה שתי סדרות מצליחות, Ratchet & Clank, משחקי פלטפורמה /הרפתקאות שהכותר האחרון בסדרה Ratchet & Clank: Full Frontal Assault שוחרר בסוף שנה שעברה וסדרת היריות מגוף ראשון Resistance שאת הכותר הראשון שלו די חיבבתי בזמנו.

הכותר האחרון Resistance 3 שוחרר ב-2011, ונחשב לכותר החלש בסדרה וזה יכול להיות זמן מתאים להכריז על כותר חדש, במיוחד בתקופה שהספרה 4 היא ספרה טרנדית. Resistance 4 למשל, יכול להשתלב יפה בהשקה של הפלייסטיישן 4, לצד משחק יריות כמו באטלפילד 4.

מה זה הולך להיות לדעתכם?

 

 

 • IlanXD

  רסיסטנס 3 היה כותר חלש? במכירות, כן, אבל ממש אהבתי אותו – לא הסוף שרציתי, אבל זה היה בסדר. רסיסטנס 1 היה מעולה, במיוחד משום שזה היה משחק הפלייסטיישן 3 הראשון ששחקתי.

  אני עדיין קצת מאוכזב בגלל ההחלטה של אינסומניאק ללכת למולטי-פלטפורם ואז לאקסקלוסיביות עם מייקרוסופט. אני מבין שזה רק עסקים, אבל זה פשוט מרגיש כמו סוג של… בגידה, אם זו המילה המתאימה…

  בכל זאת, אני מאחל לאינסומניאק הרבה הצלחה.

  • SimonSix

   רזיסטנס השלישי היה אחלה משחק אבל קיבל ביקורות נמוכות מהקודמים
   ובגלל שלא מכר מספיק, כנראה שהסדרה הזו מוקפאת
   הראשון בכל מקרה היה הכי מוצלח לטעמי

   • IlanXD

    הסדרה בעיקר קפאה אחרי הכותר לויטה – "שמיים בוערים", זה לא משחק "רע", אבל הוא אכזבה ענקית ולא מגיע לו לקבל את השם "רסיסטנסרזיסטנס".

    • SimonSix

     הפלופ לויטה היה נוראי