תכנים בדף

God of War חדש ל-PS4 ול- Vita?

פיסת תמונה שלקוחה מתוך פוסטר מסתובבת ברשת מציגה משחק חדש בשם God of War: Redemption לפלייסטיישן 4 ולויטה. סוני מכינה את הקלף החזק לקראת השקת ה-PS4?

סוני סנטה מוניקה לא אישרה כמובן שום משחק חדש בכיכובו של קרייטוס, אבל ברחבי הרשת מסתובבת פיסת תמונה מתוך פוסטר כביכול של משחק בשם God of War : Redemption והקטע המענין הוא שעל פי הפוסטר המשחק הזה מיועד גם לפלייסטיישן 4 וגם לויטה.

GOW4 PS4

התמונה נלקחה מהפורום הרשמי של God of War ואם תשימו לב לכיתוב למטה של "Playstation", הוא קצת שונה מהכיתוב המקורי שאמור להיות עם S גדולה-  "PlayStation". גם הלוגו של הויטה קצת גדול מדי, לא?

אחרי ההצלחה ההיסטרית של God of War 3, עם עשרות ציונים מושלמים וממצוע 92, נחת השנה הכותר האחרון God of War: Ascension ולא זכה לקבלת פנים חמה במיוחד אצל המבקרים. ממוצע הציונים של הכותר האחרון עומד על 80. אולי כותר בשם Redemption (גאולה) יוכל לתקן?

מה דעתכם, זיוף או הדבר האמיתי?

 

 • IlanXD

  אני אישית חושב שזה אמיתי, המיני-כותרת "רדמפשן" והרקע מאחורי גורמים לחשוב כך. בנוגע לכיתוב השונה, אולי סוני רוצים לשנות את זה טיפה, או שזו פשוט טעות.

  • SimonSix

   ניאלץ לחכות לאישור רשמי או הכחשה

   אולי סוני בכל זאת מכינה הפתעה למרות שלא נראה לי הגיוני שני כותרי גוד אוף וור בשנה

 • B4meee

  איזה יום מדהים מהבוקר רק חדשות טובות אני מקבל ורב תודות לאתר גיימפרו שבאמת האתר הכי מהיר מבחינת חדשות ותמיד יש משהו לקרוא והכתבות מושקעות מאוד מאוד באמת אין מילים בהצלחה ותמשיכו ככה

  • GamePro iSrael

   תודה
   אנחנו משתדלים
   🙂

 • בר

  פששש
  אם זה נכון זה ימכור קונסולות בטירוף
  גם אני יקנה
  🙂

 • שימי הגבר

  הלוואי